Dnia 2016-08-03 o godz. 11:12 ~juras0007 napisał(a):
... a tak na marginesie te 2,50 za szybko wyskoczylo wiec mooze byc o wiele niżej jeszcze na to wyglada
dokładnie...
nie wywala się tyle i nagle, gdyby ktoś nie oczekiwał dalszych spadków...
zresztą po tych pajacowatych podbitkach 1-2 akcjami widać, jak jakiś leszcz próbuje ratować kasę...