Dnia 2016-08-03 o godz. 10:51 ~pol napisał(a):
> ja tez przymierzam sie do łykniecia sporego pakietu
> na razie czekam bo wystraszeni jeszcze sypia
> może uda sie kupic jeszcze taniej
Uda się z pewnością :))))))))
Ja też jeszcze czekam z częścią kaski na bardziej nerwowe ruchy :))))))))))))