Dnia 2016-08-03 o godz. 10:41 ~janek napisał(a):
> Dnia 2016-08-03 o godz. 10:29 ~abc napisał(a):
> > Po ile kupione macie ?
> > Ja 2,70
>
> Moja średnia zakupu przy obecnej cenie wygląda na wysoką :))))))
> Ale po uśrednianiu zjedzie gdzieś na 3,05 :)))))))
juras, nasz jasio ma niezły wynik - tyle lat uśredniania... ;)
i wciąż bez zarobku...
z tyloma dywidendami jest wciąż w plecy...