wg mnie dobrze zarząd zrobił dla długoterminowych inwestorów bo dla łapaczy zysków i inwestyvji na 2 dni to nie dobre info .Przynajmnie nie będa brac kredytów na 10% co by zjadło ich marże a tak na samych odsetkach zarobia kupe kasy bo myślę że nie trzymają jej na rachunku bierzacym tylko na min 5% co daje ok 20 baniek średnio rocznie al tek naprawde niech to będzie chociaz połowa tego to i tak super