....to TORPOL nie chce wypłacać aby miec środki na inwestycje; .......
czy przeczytaleś treść posta ze zrozumieniem??
chodzi o rok przyszły który jest niepewny dla firmy a nie dlaczego w przeszłosci wypłacali;
dla mnie jest to logiczne; własna kasa mniejsze koszty z tytułu wykonywanych kontraktów w kolejnych latach