Zdaję mi się, że tutaj każdy liczył na więcej, szczególnie, że HCZ nie została zakupiona, przez co kasy w gotówce było sporo, szczególnie, że wcześniej Cognor wypłacił 30gr za akcję, więc teraz każdy liczył minimum na te 30. Plus jest taki, że 2021 będzie rekordowy, przez co w 2022 będziemy już pewni sowitej dywidendy. Ja wyposażam się w większy pakiet i zapominam o spółce na rok. Pozdrawiam