Przecież to zysk za 2020r rekordowy będzie zysk za 2021 to o co wam chodzi. 10 lat straty i wpi...Ol na gniocie a teraz kurs śmiga pond 3 zeta a był kilka razy 0.58 gr. Dywidenda prognozowana jest .jest a wy marudzicie źle kurła za mało to na inne spółki jazda tam pewnie LEPIEJ . Po co się męczyta . POZDRO