jest tyle ile mialo być: bankier.pl/forum/temat_re-hcz-kupiona,47329677.html
to jest dzielenie kasy z 2021 a nie z waszych mazeń o 2021r.
czekamy na nowe ruchy mBanku bo niestety jak widac bez tego kurs sie nie rusza ;/
w tym miesiacu CBAM moze ruszyc cos znienacka, albo i nie....