Też, liczyłem na większą dywidendę, no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Faktycznie pustka, przemysł rozpędza się, ceny stali wysokie, prawdopodobny podatek od importu stali, skoro chwiejące się Liberty zakupiło H.Czestochowa to potencjał chyba jest :)