Bardzo kochany ten czlowiek prezes napisal ze mnie szanuje i przeprasza ze chcial mnie oszukac i ze od teraz bedzie innym czlowiekiem no uczciwy bedzie juz nie ma w glowie przekretow kolesiostwa i obsadzania w radzie krewnych i zon ze nie bedzie wciskal brastuniowi jakichs spulek wydmuchanych czy jak im tam no i ja mu wierze bo ma fajny was i wyglada jak muj wujo stefan co odbywa kare wiezienia za jazde po pijaku bez prawka czlowiek zloto po prostu…kocham go… za ten was i brzucho…