Aha i to Ci którzy za rejestrują się będą bonusy z zysków będą wypożyczać sprzęt będzie coraz lepiej i lepiej bo juz jest i tak super dobrze wiec zrobimy w szeligach taka wypozyczalnie pisze prezes cos jak wypozyczalnie nart i butow nartowych tylko to beda brastery i juz gospodynie wiejskie z szelig syoja w kolejce zapisy sa na kolejki beda zyski i bonusy i niespodzianki dla gospodyn na przyklad ciekawe przepisy kulinarne