Dobranoc ja bede snil o prezesie i tym wasiku delikatnym ciekawi mnie czy resztki jedzenia w nim pozostaja bo to moze byc jakby drugie sniadanie rano jajeczniczka i chlebek pozniej mozna jeszcze wydlubac smaczne kaski taki was to skarb zapuszcze chyba tez taki was sadze ze prawdziwy menszczuzna powinien nosic wasy jak prawdziwy polak katolik zawsze slynelismy z wasow za malo wasow mamy w kraju stad te wszystkie problemy globalne ocieplenie kryzysy rozne nie byloby tego gdy by menszczyzni wasy posiadali