Dnia 2011-06-02 o godz. 22:35 ~mózio zbrzydzony napisał(a):
> Kto by słuchał takiego nieuka...kapuścianego głąba...co to
> buhahaha..."oszczega"
Jeśli kto wie co to
> za słowo niech powie...pośmiejemy sie razem!!?
fakt...wyszło dziwne i zarazem śmieszne słowo nie mające miejsca w słowniku polskim po prostu literówka ,ok możemy się z tego pośmiać, pisząc na pewno tobie również się przydarzają literówki z przyczyn rożnych (klawisze nie reagują ,połykanie liter pisząc szybko),nie wiem jakie ty masz wykształcenie ale po sposobie wypowiedzi to .....niski poziom naukowy