Coście sie qśwa tak tego przejęcia uczepili, jak nie przymierzajac marzyciele na Petrolu ropy!?
Przejma bardzo dobrze, nie przejma jeszcze lepiej, znaczy, ze interes ciu...ty! No i co qśwa
z tego!! Zakład dobrze przędzie, po jakiego czorta siejecie defetyzm!???
Przecież to kupy dupy się nie trzyma!??