dzisiaj rano pisałem i osczegałem ale cóz ,nikt nie analizuje ,nie czyta no moze poza forum bankiera,ale to jest za mało ,a to wszystko jest do przewidzenia ,kurs ląduje na poziomy 0,7x-0,8x
a to na dowód moich "przepowiedni"
Re: KUPOWAĆ TANIE JAK BARSZCZ !!!!!
Autor | ~alf [46.112.76.*] 2011-06-02 09:28
Zobacz wątki dotyczące ERG
Zobacz profil ERG
to jeszcze nie promocja ,kwestia kilku dni i będzie po ,9x zł ,spoko,papier został napompowany i schodzi do swojego poziomu ,docelowo 0,8x ,pozdrawiam szczęśliwych