Forum Forex +Dodaj wątek

Re: - Dolary

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=1&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
kreski kreski przestrzegalem dla zasady