Forum Forex +Dodaj wątek

Re: - Dolary

Zgłoś do moderatora
okolice 1,10 na edku to jak sie nie myle mocne wsparcie, ktorego nie zdołali przebic a dolar obija sie o 4,03 juz 2 raz bez skutku.
Dzis FOMC i to powinno nadac jakis kierunek. Nie wykluczam odkupu dolca bo moze byc okazja na bujance o 20:00... oczywiscie jest spore ryzyko... jednak sredni termin dla dolca spadkowo z uwagi na brak %up lub moze w skarajnym wypadku obnizaka... jednak w dlugim terminie biorac pod uwage otoczenie PLN na dolcu wzrostowo - to moje załozenia bazowe. Bax widze odpuje w okolicy 4.0 ale on to inna bajka....