Forum Forex +Dodaj wątek

Re: - Dolary

Zgłoś do moderatora
Też się zastanawiałem czy się nie skrócić, przynajmniej częściowo. W południe po 4- 4,005 mogłem oddać ale ostatecznie się rozmyśliłem. Edward jest ewidentnie spadkowy, chociaż martwi mnie niezaliczenie 50% zniesienia brexitowskiego. Jak to był klin, który prezentował wczoraj szuler, to ruchu powrotnego jeszcze nie było a jak formuje się trójkąt to niższe poziomy jeszcze będą. Na ten moment, w tym ruchu, obstawiam Edwarda na 0,850-0,900 a dopiero później większą korektę więc miejsca jest sporo. USD/PLN drożeje trzeci dzień ale jak na razie dynamika wzrostu maleje, na ten moment świeca na D1 jest wzrostowa chociaż górny cień zaczyna być długi, RSI powyżej 50, Stoch wzrostowo. Eur/ pln też dwa dni podchodził pod 4,45 i nie dał rady więc przewiduję suma summarum jutro, może dziś jeszcze, niewielką korektę, a później aż do ratingu FITCH winda. Jak Edward
pomoże to 4,10-4, 12 ostatecznie chwycimy. No ale to forex......
Gram w realu więc przy małej korekcie można się nie zmieścić na odkupie. Co myślicie i jak prognozujecie ?Piszcie!