Forum Forex +Dodaj wątek

Re: - Dolary

Zgłoś do moderatora
Ja tam dla swietego spokoju wywalilem dzis calego dolca z mikroskopijnym zyskiem...
Jutro jakas aukcja obligacji to moze jakas mala korekta [?] dalej jednak zakladam stopniowe wzrosty na USD.