A gdzie wyczytałeś PAPA, żebym podawał się za rekina giełdowego ?
Ja w przeciwieństwie do wielu tu na forum nie wypisuje pierdół i głupot, a staram się analizować te infa, które wychodzą ze spółki i są oficjalne - tym różnię się od wielu innych.
Nie twierdzę też, że moje analizy są zawsze trafne, no cóż każdy człowiek robi błędy i ma do tego prawo.
Dziś informacja kosztuje, a tym bardziej informacja przetworzona, więc nie dziw się, że np. nie znajdziesz na ten moment wiadomości co do ilości uzyskanych głosów podczas głosowania nad przyjęciem, bądź odrzuceniem oferty Tarika.