Banczek zapłacił 9 mln mniej na BFG. To dopiero jest wiadomość. Czyli tak naprawdę wynik jest dużo gorszy niż nam się wydaje
i 2 mln mniej amortyzacji.
Zamknęli ileś tam placówek a koszty pracownicze większe o 0,3 mln- cuda, normalnie cuda....
DNO :)
Ale nic to. Zarząd zapewne jak mawiał klasyk - "sam się wyżywi".....
A drobni akcjonariusze jak ja latają im niskim kalafiorem.