Dnia 2023-03-31 o godz. 15:15 ~dollar napisał(a):
> przywiązywanie się do akcji nie ma sensu. Podobnie zaklinanie rzeczywistości. Wzrosty nie były pod fundamenty, tylko wykreował je prezes. Bez jego zakupów raczej będzie tu marazm, a uwierz - są papiery na których można zarabiać
Wierzę, i ty pewnie masz te pewniaki. Gratuluję.