Dnia 2023-03-31 o godz. 15:15 ~dollar napisał(a):
> przywiązywanie się do akcji nie ma sensu. Podobnie zaklinanie rzeczywistości. Wzrosty nie były pod fundamenty, tylko wykreował je prezes. Bez jego zakupów raczej będzie tu marazm, a uwierz - są papiery na których można zarabiać
Uwierz mi... ze średnią 3,70 źle tu nie zarabiam... mam szukać innej spółki? Może Ty, może ktoś podobny do Ciebie przy kursie 4zł pisał mi podobnie...." są lepsze spółki, tu nie zarobisz a wręcz stracisz, teraz to już będzie tylko spadać" Wiesz... jakoś wole swoje zdanie...