Myślę, że mimo ceny 25 groszy czy więcej trudno sprzedać większą ilość za >19 groszy. Jak się pakiet za 50 tyś PLN na K przesunie na 25 czy 27 to pewnie większe zlecenia S się pojawią, bo część akcji była kupiona na poziomie 19-20 groszy średnio.
Mam nadzieję, że pojawi się jakieś inne info niż umowy z marketami na sprzedaż torfu. No ale takie umowy też nie będą złe :-)
WK