Zastanawiające jest to, iż nie ma chętnych do sprzedaży akcji. Jakieś pierwsze zlecenia są w okolicy 27-30 gr, a potem coś większego pojawia się powyżej 40 groszy. Sporo ludzi ma akcje kupione zdecydowanie wyżej i skoro do tej pory nie puścili, to poczekają jeszcze kilka tygodni/miesięcy, żeby wyjść z inwestycji choć z niewielkim zyskiem.
Dodatkowo jeżeli potwierdzą się plotki z rynku, to tu może rozpętać się niezłe piekiełko. Na tą chwilę na pewno bliżej jest im do 1 PLN za akcję niż 10 gr. Pożyjemy zobaczymy. Obserwujcie co się dzieje i to bardzo uważnie... :)