Nareszcie. Coś się zaczyna dziać, a widać to już było w raporcie. Analizując ten i poprzednie widać, że spółka dobrze reaguje na wprowadzane zmiany, restrukturyzację założeń, są jakieś pomysły i uważam, że pod to będzie grane, a kolejne raporty będą tylko lepsze! Oby!