Haha :D takich wątków zwiazanych z Warrenem Buffettem polskiego bankiera jest wiecej :P i jego przepowiedni ... pójdzie w dół poniżej 7, albo teraz zrobi się boczniak i zacznie kurs lekko zwyżkować :D Reasumując co by się nie stało ma racje :D
Dziwi mnie co taki biznesmen robi na forum bankiera... Ja na jego miejscu wydawałbym zarobione pieniądze z jego zawsze trafnych przepowiedni... a nie zajmował się takim plebsem i 2 sortem jak my :)