Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Do poczytania! WAŻNE!

Zgłoś do moderatora
PIS rządzi drugą kadencje czyli 5 lat zostało 3.Pytasz co zrobił PIS w tej sprawie a może PIS nic nie wie o hawe a powierz ze były przymiarki do przejęcia i co cicho a moze to były tylko bąki. Moja rada pisać do ukochanego szeryfa PS .Ziobro na 100% nikt nie pisał i szeryf nic nie wie o okradzeniu z akcji akcjonariuszy .Jak to nie pomoże to drugie pismo do szeryfa ze złodzieja przywieziemy w worku do szeryfa i zaznaczyć co nam grozi i jaki & za przywiezienie złodzieja w worku .Jak juz przywieziemy to złodziejowi i jemu rodzinie zablokować konta i cały majątek jaki posiada. Sądy są jaki są sami widzieliscie układy nad układy a PIS rozbija te układy Tulejowe i inne układy świętych krów finansowych co dymali Polaków ci z PO a tak było zakładali spółki i spółeczki a potem napełniali worki kasą podrabiali faktury i żyli jak niby biznesmeni ps ,Złodziejaszki pływające na jachtach na Karaibach PIS rozbija te układy juz leszcze trzęsą gaciami i co krzyczą to wina PIS PIS -Kaczyńskiego bo wali po łapach oprychów finansowych. Zobaczcie sami jaki element wychodzi na ulice hahahahhaha jak nie SB-cja, komuchy i gołe zady chwalące sie skrobankami napuszczanie przez polityków PO umoczonych po uszy PIS nie bije księży ,nie maluje kościołów, nie maluje pomników naszych patriotów w Polsce jest potrzebna nowa partia nie uwikłana w żadne interesy i machloje a wiec młodzi do dzieła Kogo uraziłem tym wpisem to sorry Pozdrawiam wasz ukochany Jogi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.