Ty żartujesz z tym straszeniem ludzi sądem prawda? Przecież na Ciebie możnaby zebrac tomy przykladow obrażania wszystkich na około , włącznie z dobrowolnym zakładaniem wątków (bo tak zawsze twierdzisz że Ciebie prowokują) itp jakikolwiek sad po zapoznaniu się z Twoją historia skierowałby przynajmniej na jakąś terapię bo takiego zionacego "miłością" przypadku to ze świecą szukać...