Dnia 2020-10-28 o godz. 12:16 ~tabuse napisał(a):
> "dokupie"? ale przeciez musialbys cos miec zeby dokupic, a wczoraj obiecales sprzedac :)
> no i po co jutro kupowac na poczatku zwaly na szerokim?
>
> spojnosc logiczna i merytoryczna twoich przemyslen jest tak zenujaca, ze ogladanie ciebie jak sie miotasz w jedna i druga strone, zeby tylko bezskutecznie sprobowac pokazac jakim to nie jestes ekspertem powoli przestaje byc przyjemne;/
>
tabuze takich frajerów ja ty olewam ciepłym bynajmniej nie sokiem kpw?