Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  99,40 zł , zmiana od tamtej pory: -58,91%

Re: do napstera tabuse

Zgłoś do moderatora
tabuse wyjaśnij mi etymologie twojego nika może pojmę stan twojego gumofilciwego zwoju mózgowego bo to mnie intryguje ,jesteś jak kupa przylepiona do buta , co odchylę buta do góry to śmierdzi , jak czytam twojego posta mam podobne wrażenia estetyczne , topnieje ci wycena lvc ? do ilu wytrzymasz , zapomniałem ty masz 100 sztuk może być i po 41 i tak będziesz 1zł zarobiony nie napster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT -0,63% 40,84 2026-06-24 10:34:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.