Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -23,73%
Działalność i giełda w jednym worze? Brawo ty! Nie życzę źle, ale to może się bardzo kiepsko skończyć. Dlatego masz takie ciśnienie. Co do oszołomów zaśmiecających forum. Pokaż mi twój jeden (tylko jeden) merytoryczny post. Obojętnie czy na korzyść spółki czy nie (bo po to jest forum, żeby wymieniać różne opinie). Nie spotkałem się z takim z twojej strony. Jeśli ktoś napisze parę słów krytycznych od razu sypią się z twojej strony prostackie kontry. Z innymi twoimi "postami" się nie spotkałem. Może jakiś mi umknął:) Ixi, kto w takim razie jest oszołomem, zaśmiecającym forum?:) O ambicji i honorze nie pisz, bo nie wiesz o czym piszesz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CTEGROUP -4,62% 0,03 2025-11-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.