ja nie dawny termo spojrz na jego a moj IP po co wciaz klamiecie i oszukujecie ludzi tylko biedacy oddaja wam w dolku teraz a wy sie cieszycie heh :D a moze jeszcze czekacie na nizsze ceny i znow przegapicie okazje i dorbze wam tak bo rakieta rusza w grudniu 2zl jak pisalem min. 1zl po umowie ktora moze w kazdej chwili sie ukazac badz rownie dorbze za 2tyg ale po niej i tak kurs skoczy kilka set % wiec nie wazne czy sie kupi za 30 czy za 50gr i tak sie zarobi grubo :DDD