Wiem ich sprawa w grudniu będzie może pod koniec miesiąca a może w każdej chwili tego Ci nie powiem bo nie wiem w jaki dzień ale z tego co wiem to napewno w tym roku jeszcze. Dobieram jak masz za co ja cały czas to robię bo po Infie i tak grubo ponad 1zl powinno być, ja już uzbierać 241tys akcji leży sobie i czeka na 2zl, bo wiem że będzie dobrze i kurs będzie wysoko niebawem.