Chłopie, ogarnij się. Inwestor to mitoman, który o rzekomych umowach wie tyle, ile wszyscy na tym forum. Kity wciska od miesięcy, a ty w to wierzysz. Jeśli jakimś cudem się pojawią, zaraz napisze, że przecież o tym pisał. Sam przeanalizuj komunikaty i odpowiedz sobie na pytanie, ile z szumnych zapowiedzi i obietnic prezesa zostało zrealizowanych. Co z Ottaviano, panelami, reaktorem, spalarnią śmieci, mikroturbinami, umowami z Chińczykami, Włochami, Holendrami,Amerykanami. Kiedyś nawet były rzekomo rozmowy z.producentem samochodów ciężarowych, ABB. A co wyszło z umowy z.PGNiG? Wielkie G. Przypominam tylko, że umowa została zawarta w styczniu 2019 r. Wkrótce pierwsza rocznica. I co? I nic.