Co za powalająca argumentacja: "nie wiem kiedy, ale na pewno w grudniu". Skoro inwestor zbiera, to znaczny, że będzie odpał. Dlaczego niby miałby być odpał. Póki co, spekulacyjne wybicie, a dzisiaj już chwilowo -13% po zrzucie ponad 60 tys. akcji. A może inwestor to łyknął, bo on łyka cały czas? Takie zrzuty świadczą o wierze w rychły sukces spółki.