A ja się nie zgadzam :)
Skoro jesteś takim gladiatorem giełdowym to co robisz na tym forum. Jesteś taką samą "płotką" jak większość graczy na giełdzie. Robisz z siebie mądralę jakbyś Amerykę odkrył.Jasnę,że oni mają znaczną przewagę nad resztą ,sztuką jest podłączyć sie i wyskoczyć w odpowiednim momencie. Cała filozofia zarabiania lub tracenia pieniędzy na giełdzie.
K***a napisz książkę o swojej teorii sieroto zobaczymy jak zawojujesz rynek.
Ps. stosuj w tej książce znaki interpunkcyje jeśli wiesz co to znaczy.