nie ludzcie sie zyskami nie zobaczycie ich,Jestescie graczami podrzednej kategorii jestescie wyznawcami wiary zlecen ,jestescie graczami pozbawionymi insidetrading.Jestescie lowcami szczescia i marzycielami licaqcymi ze trafi sie slepej kurze ziarno.Chwala dociekliwym ktorzy cos z tegoz rozumieja chwala tym ktorzy wysila mozg w wysilku oni cos natym wygrają reszta przesra ten czas bezpowrotnie.
W tym n=biznesie zyskuja 3 kategorie ludzi
1.ludzie ktorzy wprowadzaja firmy na gielde i groszowymi emisjami robia z siebie bogaczy
2,Inside trading ludzie ktorzy dysponuja super wiadomosciami z pierwszej reki ktorych sa w stanie uzyc
3.Duzi inwestorzy dysponujacy nieprzecietna wiedza koneksjami biznesowymi i wielkimi pieniedzmi.
mali sa tylko dawcami zbierajacymi ziarna ze stolu.2/3 ksiazek o gieldzie to sciema wywalone w bloto pieniadze powielajace nieudane schematy.Prwadziwe realne operacje chocby Sorosa na malych spekulacycjnych spolkach sa niedostepne.To ciemna zakazana magia.tyle w temacie.