poczytaj co pisales: 18.04.2011
"Trwa wlasnie ostateczne wyleszczanie
Przeczekajacie z jakis miesiac i zobaczymy co wtedy
Nikt zdrowy na umysle nie oddaje za 2,7 zl ";
19.04.2011
"po takich infach musi przyjsc czas na wzrosty
ja sadze ze moze to byc chwilowy wzrost na 3,5 zl
Akcje naprawde sa powybierane takze narazie stoja bardzo tanio "
zmien nick albo przestan pisac choc na pare dni :))))