Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

Re: Do elektryka co robić dostałem wezwanie do Prokuratury

Zgłoś do moderatora
nic takiego, muszą cię przesłuchać jako pokrzywdzonego, żeby nadać sprawie dalszy bieg. Ponadto mam nadzieję, że składałeś zawiadomienie również przeciwko członkom zarządu i rady nadzorczej, jeśli nie to rozszerz jej podczas przesłuchania. Jeśli składałeś tylko przeciwko gniademu i kiszce to mogą szybko umorzyć sprawę. Chyba, że gniady i kiszka stoją za spółkami z cypru które objeły akcje, ale to będzie wynikać być może z dokumentów, które są w posiadaniu spółki - musiał być pełnomocnik spółek cypryjskich, który podpisywał umowy z mewą i go by należało przesłuchać na okoliczność działania w zamiarze wyłudzenia korzyści majątkowej ze spółki - wszak nie przelali pieniędzy za obligacje- oraz na okoliczność kto jest ich właścicielem.
Natomiast skoro nie ma pieniędzy w spółce to również zarząd i rada nadzorcza, które mogły działać na szkodę spółki w celu wyłudzenia korzyści majątkowej (na rzecz właścicieli spółek cypryjskich), jeśli nie zabezpieczyły zapłaty za obligacje np. stosowny poręczeniem i nie podejmują działań w celu wykupu obligacji.
tak po skrócie. nie daj się zlać podczas przesłuchania. ważne żeby prokuratura wzięła się za zarząd i RN, aby wiedzieli że nie mogą olewać akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.