Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

Re: Do elektryka co robić dostałem wezwanie do Prokuratury

Zgłoś do moderatora
Masz całkowitą rację co do kondycji spółki i wałków, jakie się kręci na tej spółce.
Tylko że ja akurat od pół roku klepię na tym forum, posługując się merytorycznymi faktami z raportów i szukam choć jednego rozmówcy, który wytłumaczy mi merytorycznie, dlaczego tak wierzy jeszcze w tą spółkę i jakim cudem można tu będzie jeszcze zarobić.
W odpowiedzi czytam tylko bolka, który zachłyśnięty wizją "konkretnego zarobku na Mewie" cytuje mi jakieś blogowe mimozje zupełnie rozmijające się z prawdą, albo Froma, który zimą wieszczył odpał na 15 i 20 gr co miesiąc.
Chciałbym się wreszcie dowiedzieć, jakie są MERYTORYCZNE przesłanki do tego, że ktoś jeszcze wierzy w tą spółke i liczy na zarobek tutaj. Ta ciekawość mnie aż zżera, bo ja potrafię czytać raporty i komunikaty i w żadnej linijce nie wyczytuję żadnej pozytywnej przesłanki ku wzrostom.
Mogę się nawet założyć, że to już jest stan agonalny Mewy i do końca roku pozostanie po niej tylko wspomnienie. Tak uważam na podst. informacji ze spółki, a jesli ktoś potrafi zanegować moją opinię to czekam z niecierpliwością na merytoryczne fakty ku temu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.