Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

Re: Do elektryka co robić dostałem wezwanie do Prokuratury

Zgłoś do moderatora
bre - wlasnie zadnych informacji ze spolki. Brak strategii, brak kasy za obligi i MSX, brak obowiazkowych ZWZ, brak raportu finansowego, brak scalenia i brak checi do pozostania na gieldzie... ten caly wielki BRAK stanowi jedna wielka informacje. Oczywiscie dla trzezwo patrzacych na ta sytuacje, bo dla marzycieli i zyczeniowcow to nie istnieja tu zadne zle infa. Dla nich ten jeden wielki brak to pozytyw.

stresoodporny - pomijasz jeden fakt: przez 5 lat mewa mogla sobie krecic walki dowoli bo nic jej nie grozilo poza karami od knf. Teraz obowiazuja juz konkretne regulacje dot. spolek groszowych i jesli mewka nie otrzasnie sie z tej zabawy i kpiny z akcjonariuszy to nikt sie nie bedzie nad nia rozczulal i od lipca laduje na zawieszce a do konca roku na smietniku historii. Kumasz ta roznice?
Regulamin to regulamin - jasno okresla, w jakiej sytuacji zawieszenie i wycofanie z gieldy zostanie wstrzymane. A tutaj nie zanosi sie na to, zeby mewa chciala zostac na gieldzie, wiec nikt z gpw nie bedzie po niej plakal.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.