Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,44 zł , zmiana od tamtej pory: 1,48%

Re: Do braci...

Zgłoś do moderatora
Ziutek! Na początek jeśli twój nick jest zdrobnieniem Twojego imienia, to przyjmij szczere imieninowe życzenia wszystkiego co najlepsze, jeśli masz inne imię - pomiń ten wstęp.

A teraz do rzeczy.

>>przypominam.Masło maślane. A co z odgrzewanym kotletem?<<

Odpowiedziałem już ~Dojnejzmianie, cofnij się na wpis z godz. 14.06. Czego jeszcze byś chciał się dowiedzieć?

>>Rząd wykonuje decyzje parlamentu!!!Czy Tusk samodzielnie może coś zrobić?<<

Wtedy większość parlamentarna należala do koalicji PO PSL, Tusk był reprezentantem tej większości tak jak Morawiecki dzisiaj. Rząd składa projekty ustaw, a większość parlamentarna to przeglosowuje. Więc trzeba tylko chcieć. Najwyraźniej nie chciało się Tuskowi.

Czy jest w stanie dzisiaj wygrać debatę z Kaczyńskim? Myślę, że jest zainteresowany, by do takiej debaty nie doszło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -2,36% 56,26 2023-03-24 17:04:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.