Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,44 zł , zmiana od tamtej pory: 12,23%

Re: Do braci...

Zgłoś do moderatora
No nie jest to do końca prawda … ale powiedzcie czy jesteście w stanie powiedzieć co naprawdę pozytywnego zrobił Tusk w czasie swoich rządów … i zostawmy gazoport bo to nie był pomysł PO i całe szczęście, ze w ramach ocieplania stosunków z Rosja z niego nie zrezygnowali - tylko go dokończyli …

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 3,37% 62,22 2023-06-01 14:16:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.