Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,44 zł , zmiana od tamtej pory: 11,80%

Re: Do braci...

Zgłoś do moderatora
Wklejaj sobie wklejaj tę odezwę, tylko pokaż że rozumiesz co jest w niej zawarte.
Totalne media jak mantra nadają tej odezwie tytuł na użytek polityczny: do przyjaciół Rosjan, do przyjaciół Moskali, do braci Rosjan, a tak naprawdę brzmi: Przesłanie Jarosława Kaczyńskiego do Rosjan.
I nie ma tam wyznania miłości. Jest odniesienie do trudnej historii, ale też podziękowanie dla tych, którzy potrafili przyjść na miejsce katastrofy, pomodlić się, złożyć kwiaty i zapalić znicz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 2,97% 61,98 2023-06-01 14:50:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.