Dnia 2021-05-22 o godz. 12:05 ~czujny napisał(a):
> A ja pozdrawiam wierzby szumiące, wiatry świszczące i konary płonące.
widzę mistrzu , że twój ból jest wielki, ale poetą i tak nie zostaniesz ,chyba że pośpiewasz na zmywaku , w końcu knajpy się otwierają. Bawiąc się w akcje poeto trzeba wiedzieć kiedy kupić , a jeszcze lepiej kiedy sprzedać .Stawiam że ta spólka najlepsze czasy ma za sobą jak cdr , mercator mls i wiele innych tuzów covidowych , co nie znaczy że nie będzie korekt wzrostowych, ale jak widać służy raczej to to szycia bucików takim tuzom giełdowym i intelektualnym zarazem - jak ty .