info oczywiście negatywne ale zacznie działać od nowego roku , w tych warunkach liczyłem że ten mistrz z funduszu co zgarniał duże pakiety od odbicia od 130 zechce kontrariańsko ubrać optymistów i dzieci hossy ze stajni pana Tabuse na wyższych poziomach . Trzymajcie kciuki za sternika , bo jak do tego dołożą się spadki w usa to bardzo was zaboli , a ciemna tabaka zastanie dalece wielkim inwestorem długoterminowym na kilka lat