czasami tak trzeba dla celów dydaktycznych . Żeby nie było nie naganiam , nie mam zamiaru tykać tego , chyba że grubo poniżej 100.
Już kończę , kącik inwestora uważam póki co za zakończony. Mysle że ci co liczyli na łatwe i szybkie przebicie 130 dostali na pusty łeb kubeł zimnej wody i być może następnym razem będą woleli zatrzymać wróbla w garści niź własne marzenia . Być może ta skromna lekcja oszczędzi im kasy na przyszłość. A jak nie nie zostaną dawcami w końcu jak mawiałem nie raz, kasa na gpw nie bierze się z powietrza , przepływa od głupszych do mądrzejszych .