Dnia 2021-05-19 o godz. 11:57 ~inved napisał(a):
> Masz rację pg :) Wyskoczyłam za 125 zł po odbiciu od 129... A kupowałam po 38. Ogólnie warto cashowac tego typu zysk, a nie czekac az urosnie kolejne 10-15% bo mozna sie nie doczekać...
pozdrawiam głos rozsądku