Ja dzisiaj w poludnie wysłalem zapytanie do cedc@ced-c.com czy istniejące akcje będa anulowane i jeśli tak to czy będzie jakaś z tego tytułu rekompensata. Odpowiedzi jeszcze nie dostałem (swoja drogą nie spodziewam się dostać) ale jak dostane sie podziele.
Myśle ży inni też mogą wysłać podobne zapytanie.
Wparwdzie swoje akcje sprzedalem dzisiaj ale jeśli zeczywiscie akcje nie zostaną anulowane ale wykupione po 6miesięcznej średniej to chętnie wejdę.